APIE MUS

Vaikų kirpykla ČIK ČIK | VILNIUS

Mus rasite: Vilnius Outlet (V. Pociūno g. 8),  Ogmios miestas (verkių g. 31C, prekybos centro Outlet Park II-ame aukšte), Prekybos centras Mada (viršuliškių g. 40, II-ame aukšte) ir Žvėryne (sėlių g. 42)

Sveiki atvykę į ČIK ČIK VAIKU KIRPYKLA pasaulį!

Tai nuostabi, nuolat auganti,  su didžiule meile sukurta MONO studija, kuri specializuojasi vaikų kirpimais, bet kartu atlieka grožio paslaugas ir suaugusiems.
PC Mada ir Žvėryno padaliniai turi atskiras suaugusių grožio paslaugų zonas.

Susipažinkime, mano vardas Viktorija. Esu šio nuostabaus , nuotaikingo, nuoširdaus, pilno vaikų ir jų tėvelių šypsenų ir džiaugsmo grožio pasaulio įkūrėja.

O viskas prasidėjo taip…. Kai mano sūnus buvo labai mažas, jis labai nemėgo kirptis. Aš tuo metų apie grožio paslaugų  karjerą net negalvojau. Ir štai, karta, būdama Šveicarijoje prekybos centre pamačiau mažylį, sėdinti vaikų kirpykloje prie televizoriaus su filmukais, kurį kirpo meistrė. Nuo tada supratau, kad tai mano kelias.

ČIK ČIK VAIKU KIRPYKLA –  tai 10 metų gyvuojantis specializuotų ČIK ČIK VAIKU  KIRPYKLA Vilniuje tinklas įsikūręs patogiausiose ir lengvai pasiekiamose miesto vietose. 
Šalia kirpyklų lengvai rasite vietos automobiliui.

Užsukite į ČIK ČIK VAIKU KIRPYKLA ir padovanokite galimybę savo mažyliui kirpimo procesą pavirsti nepamirštamu maloniu nuotykiu. Kol vaikai žiūri mėgstamus filmukus kėdutėse- mašinytėse mūsų kirpyklų profesionalūs meistrai ne tik parinks tinkamiausią kirpimą būtent Jūsų mažyliui, bet ir nepastebimai, švelniai, greitai ir kokybiškai sutvarkys mažųjų klientų šukuosenas. O kad kirpimas būtų, kuo malonesnis, mažiausi mūsų klientai po kirpimo bus apdovanoti saldėsiu. 

Sudominome ir tėvelius? Puiku! Kiekvienoje iš mūsų ČIK ČIK VAIKU KIRPYKLA mes atliekame ne tik paslaugas vaikams, bet ir suaugusiems: Kirpimas, dažymas, plaukų priauginimas, plaukus atstatančios procedūros, makiažas, manikiūras, pedikiūras, antakių korekcija

NAUJIENA!
Mūsų elektroninėje parduotuvėje kruopščiai parinktos aukščiausios kokybės prekės besilaukiančioms, mamoms ir vaikams tokių žinomų prekių kaip ICON ,PREVIA, MAMA MIO, MINI MIO, WELLA, LOREAL ir kt.

Mielai kviečiame mus sekti socialiniuose  tinkluose ir užsiprenumeruoti naujienlaiškį.

Neįmanoma užauginti tobulo žmogaus, neugdant grožio jausmo.” – R. Tagorė.

Su Meile,

ČIK ČIK 

Vaikų kirpykla čik čik


„Pirmą kartą į kirpyklą” – KNYGA VAIKAMS

Ypatingai rūpestingiems tėveliams siūlome įsigyti mūsų išleistą knygutę, kuri padės geriau paruošti mažylį pirmajam kirpimui, padrąsins ir pralinksmins savo miela istorija.  Čik Čik paukštis – pagrindinis pasakos personažas. Šią knygą parašė Čik Čik ir Bubblebubble kirpyklų įkūrėja Viktorija Kuhlins. 

Didžiuojamės nuostabiomis iliustracijomis kurias sukūrė menininkė Riva.

Knygą galite įsigyti: ČIA

Gimtadienio šventė su ČIK ČIK

Artėja vaiko gimtadienis, o žaidimų kambariai jau pabodo? Norite suorganizuoti įdomią ir įsimintiną gimtadienio šventę? 

Čik Čik vaikų kirpykla siūlo švęsti Jūsų gimtadienio vakarėlį kartu!

Glamūriniame gimtadienio vakarėlyje jubiliatas ir šventės dalyviai galės džiaugtis vaikišku makiažu, princesių manikiūru, šventinėmis šukuosenomis bei gimtadienį vainikuojančia fotosesija.

Gimtadienio programą sudaro:

    • Makiažas
    • Nagų lakavimas
    • Šukuosena
    • Profesionali fotosesija